Change
Muslimská obec v Praze
Mír s vámi! Vítejte na stránkách spravovaných Muslimskou obcí v Praze. Stránky přinášejí některé informace o pražské muslimské komunitě, o činnosti Muslimské obce v Praze, její historii a další aktuality.
Jsme otevření každému, kdo k nám přichází s dobrým úmyslem, za poznáním a s otevřeným srdcem. Podporujeme začlenění muslimů v ČR při zachování jejich identity.
Domů Muslimská obec v Praze
se představuje
Muslimové v ČR K čemu slouží
mešita
Jak se chovat
v mešitě
Dary Kontakty

Páteční kázání
Letáky o islámu
Mešity a modlitebny v ČR
Halal obchody a
restaurace
Výuka arabštiny
Archív aktivit
Mezináboženský dialog
Odkazy

Dr. Jusúf al-Qaradáwí byl předním muslimským učencem, jenž zasvětil svůj život islámu. více1. MUHARRAM – ZAČÁTEK NOVÉHO ISLÁMSKÉHO ROKU 1444 HIDŽRI 1. Muharram letos připadl na sobotu 30. července 2022. S tímto datem začíná i nový islámský rok 1444 hidžri. víceÚstředí muslimských obcí a Muslimská obec v Praze oznamují, že první den půstu ramadánu 1443 je v sobotu 2. 4. 2022 PŘEJEME VŠEM MUSLIMŮM POŽEHNANÝ RAMADÁN. vícePředstavitelé křesťanství, židovství, islámu a dalších náboženství v ČR se obrací otevřeným dopisem na náboženské představitele v Rusku, aby se zasadili o zastavení války na Ukrajině víceLetošní Mezinárodní knižní veletrh „Svět knihy 2021“ proběhne na výstavišti v Praze 7 – Holešovicích ve dnech 23. – 26. 9. 2021. Muslimská obec v Praze se veletrhu účastní již od roku 2011 a prezentuje se zde řadou publikací a DVD, které mají zájemcům přiblížit základy islámu. Najdete nás v levém křídle Veletržního paláce na stánku L815. víceČasy modliteb